Klasyczny parkiet kładziony na „jodełkę” był bardzo problematyczny i wymagał specjalistycznego montażu. Samodzielnie położenie takiej podłogi bez wiedzy i doświadczenia było po prostu niemożliwe. Dzisiaj możemy skorzystać a bardzo funkcjonalnego i wygodnego rozwiązania, jakim są panele w jodełkę oferowane nam przez firmę Parador.

Niemiecki producent jest znany z wysokiej jakości wykonania, a także nienagannego wyglądu paneli. Kolekcja Trendtime 3 powstała specjalnie z myślą o podłodze w jodełkę. Panele są znacznie większe od klepek, a łączymy je ze sobą przy pomocy wygodnych zatrzasków. Dzięki temu, położenie takiego parkietu jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele czasu.

Dębowe panele są dostępne w sześciu kolorach, co ułatwia dostosowanie produktu do aranżacji wnętrza. Podłoga w jodełkę bez klejenia to coraz częstszy wybór osób, które chcą zafundować sobie elegancją oraz ponadczasową podłogę. Panele firmy Parador są odporne na ścieranie i wilgoć, a także świetnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym. Wzór jodełkowy to ostatni krzyk mody, dzięki czemu, położona podłoga będzie wizytówką zaświadczającą o naszym dobrym guście.