Możliwość skorzystania z usług prawdziwego doradcy kredytowego jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Dzięki niej mamy możliwość pozyskania kompletnie nowych możliwości a także bardzo ważnej wiedzy w świecie kredytów. Czy skorzystamy z tej propozycji? Jak najbardziej powinniśmy to zrobić, dlatego też wszystkie działania kredytowe warto zawsze omawiać z najbliższym doradcą kredytowym.

Kiedy pomoc doradcy kredytowego jest istotna?

Właściwie w każdym kredycie warto zasięgać pomocy ze względu na fakt, iż na rynku jest wiele zróżnicowanych ofert o których często nie mamy nawet bladego pojęcia. Doradca kredytowy jest dla nas po to, aby zestawić wszystkie oferty dostępne na rynku i znaleźć dla nas tą najlepszą propozycję. Dzięki niemu będziemy w stanie skorzystać z promocji które obniżą kwotę naszego kredytu. Jest to argument który szczególnie powinien nas przekonać do współpracy właśnie z takimi osobami.

Jak wiadomo kredyty w różnych bankach prezentują się przeróżnie. Nawet jeśli dostajemy ofertę od banku z którym współpracujemy już od wielu lat, musimy mieć na uwadze iż może to być bardzo słaba oferta (tak jest w zdecydowanej większości wypadków). Niestety pomimo długiej współpracy z danym bankiem wcale nie otrzymujemy lepszych warunków niż osoby, które przykładowo dopiero rozpoczynają swoją współpracę z danym bankiem. Wiedząc to z pewnością nie wpakujemy się w niekorzystny dla nas kredyt finansowy.

Uważajmy szczególnie przy kredytach hipotecznych

Na jakich kredytach możemy stracić najwięcej? Oczywiście na kredytach hipotecznych. Dlatego szczególnie w takich wypadkach warto aby doradca kredytowy Białystok sprawdził nasze możliwości w najlepszych bankach i wybrał nam dzięki temu najbardziej rozsądną propozycję kredytową. Dzięki niej będziemy mogli cieszyć się bowiem mniejszą kwotą do spłaty a co za tym idzie także i mniejszymi ratami miesięcznymi.

W kredytach hipotecznych różnice miedzy konkretnymi bankami są kolosalne. Dlatego też nawet jeśli widzimy dla nas atrakcyjną ofertę, nie podpalajmy się na samym początku, tylko dajmy szansę doradcy kredytowemu, którego zadaniem będzie nam znaleźć jeszcze lepszą ofertę. Jeśli faktycznie uda się mu wykonać to zadanie, będziemy jeszcze bardziej szczęśliwi. W praktyce 95% doradców kredytowych znajduje lepsze warunki w kredytach konsumenckich niż sami jesteśmy w stanie to wykonać.

Czy warto sugerować się różnymi rankingami internetowymi?

Jak wiadomo w sieci jest wiele rankingów kredytowych, które dają nam różne przeliczniki. Często widzimy dość ciekawe propozycje, lecz po prawdziwym przeliczeniu w kalkulatorze banku, okazuje się iż nasza oferta nie jest już ofertą dostępną na rynku. Dlatego też ponowne przeliczenie w banku wychodzi na naszą niekorzyść. Dodatkowo zdecydowana większość kalkulatorów kredytowych nie bierze pod uwagę żadnych nowych ofert promocyjnych, które przecież banki mają co jakiś czas w swojej ofercie.

Doradca kredytowy jest pod tym względem przygotowany wzorowo. Jego aktualna baza zawsze zawiera wszystkie niezbędne informacje o ofertach promocyjnych, dlatego też nie przegapimy kompletnie niczego współpracują z doradcą kredytowym.

Dzięki niemu nasza oferta będzie zawsze jak najbardziej korzystna!