Sarbinowo to jedna z nadmorskich wsi która przyciąga wielu turystów ze względu na mniejsze oblężenie. Jeśli więc szukamy czegoś mniej obleganego w sezonie to przed nami propozycja z której powinniśmy chętnie skorzystać.

Sarbinowo jest wsią położoną w północno-zachodniej Polsce. Leży dokładnie w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, gminie Mielno. Jest w bliskiej korelacji właśnie z Mielnem ponieważ wszystkie osoby zainteresowane mają zaledwie 7 kilometrów do Mielna.

Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne to jest ich kilka. Najważniejsza jest oczywiście plaża a także promenada Sarbinowo, która cieszy się dużym zainteresowaniem. W dalszej kolejności zwiedzimy latarnię morską Gąski a także ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny BESKID.

Sarbinowo to także duża baza noclegowa, która daje nam wiele możliwości do wykorzystania. Pomimo małej objętości samej miejscowości, mamy do dyspozycji mnóstwo ciekawych baz noclegowych.

Największą liczbę stanowią domki, które są wypożyczane chętnie turystom ze względu na ceny. Dzięki dobrej cenie zyskujemy domek z dobrym komfortem i w świetnym położeniu. Jeśli jednak liczymy na niższe ceny to do naszej dyspozycji wchodzą pokoje gościnne, które posłużą jako dobry nocleg.

Dla osób szukających czegoś po środku są oczywiście pensjonaty, których jest także bardzo dużo w tym miejscu.

Jeśli interesuje nas Sarbinowo to polecamy skorzystać z portalu https://www.przymorzu.pl/noclegi/sarbinowo, który pokaże nam wszystkie niezbędne noclegi w tym miejscu.

Jeśli chcemy spojrzeć także na inne nadmorskie miejscowości to ten sam portal zaoferuje nam dostęp do wszystkich lokalizacji wokół.