Dzisiejszy mecz Realu Madryt i Celty Vigo można powiedzieć, że jest meczem rangi historycznej. Wszakże to dziś odbędzie się pierwsze spotkanie na Santiago Bernabeu, które remontowane jest blisko od półtorej roku. Jak Królewscy spiszą się na swoim własnym boisku?

Mecze z Celtą Vigo nigdy nie należały do prostych. Real Madryt niejednokrotnie musiał uznawać wyższość tej drużyny, nawet na własnym boisku. Oczywiście są momenty lepsze i gorsze, skutkiem czego w niektórych spotkaniach Real Madryt radził sobie dobrze i dziś może być kolejne spotkanie, które udowodni ich wyższość.

Oprócz piłkarzy, na Santiago Bernabeu wrócą kibice. Oczywiście w określonej ilości, jednak to fani Królewskich będą dziś na trybunach mocno naciskać na piłkarzy, którzy powinni pokazać dziś swoje zgranie i swoją wyższość. Miejmy nadzieję, że wynik odzwierciedli aktualnie dobrą formę Realu Madryt a drużyna zgarnie pewne 3 punkty!

Bukmacherzy mają już kursy na to spotkanie

Jeśli interesuje nas legalne obstawianie, najlepszy legalny bukmacher już oferuje ciekawy kurs na tą ofertę. Możemy sprawdzić go i sami zdecydować, czy jest to kurs godny naszej uwagi. Pamiętajmy aby korzystać jedynie z legalnych ofert w naszym kraju!