Folia stretch jest z pewnością bardzo dobrze znana firmom pakującym swoje przesyłki. Dzięki niej możemy bowiem zabezpieczać różnego rodzaju paczki przed ich uszkodzeniem, bądź też prostym naruszeniem. Jeśli do tej pory nie pakowaliśmy folią stretch, warto przemyśleć jej zakup i wykorzystaniem jej podczas pakowania. Co możemy dzięki niej pakować? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo w dalszej części publikacji!

Dzięki foli stretch możemy pakować przesyłki, które bardzo często nadajemy z naszych prywatnych domów. Najczęściej folię stretch możemy wykorzystać do pakowania ubrań bądź innych produktów, które mają trafiać do paczkomatów (szczególnie tych najmniejszych). Dzięki temu oszczędzamy na przestrzeni pakownej, a także mamy pewność co do tego, że zamówiony przedmiot zmieści się szczególnie do najmniejszych formatów paczkomatów.

Oprócz tego, folia stretch sprawdza się w praktycznie każdym rodzaju przesyłek. Oprócz pakowania prostych rzeczy, możemy zabezpieczać nią paczki kartonowe, którymi są opakowane przykładowo nowe produkty. Jeśli zależy nam na tym, aby karton dotarł w pełni nienaruszony, wtedy folia stretch jest jak najbardziej godnym uznania produktem, który możemy zastosować do tego, aby zabezpieczyć paczkę.

Jeśli chcielibyśmy sprawdzić w jakich jeszcze sytuacjach sprawdza się folia stretch, warto sprawdzić obszerny artykuł na ten temat: https://blogkobiet.pl/folia-stretch-rodzaje-i-zastosowanie/